В Україні розглядають можливість виробництва китайських легких штурмовиків L-15. Про це сказав представник українського оборонно-промислового комплексу на міжнародному авіасалоні Airshow China-2014, повідомляє ТАСС.

За його словами, одним із варіантів забезпечення ВПС України доступними й ефективними легкими штурмовиками є локалізоване виробництво L-15.

Передбачається, що фюзеляжі штурмовика будуть відправлятися в Україну з Китаю і оснащуватися різними системами українського виробництва.

«У цьому проекті необхідно враховувати два аспекти. Турбореактивний двоконтурний двигун АІ-222-25, яким Китай оснащує свої L-15, виробляється в Україні на заводі «Мотор Січ». Ми також можемо оснастити літак різними системами бортового радіоелектронного обладнання, озброєнням та радіолокаційною станцією», - уточнив він.

Як повідомляв ForUm, 4 листопада Президент України Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 12 вересня 2014 року «Про комплекс заходів щодо зміцнення обороноздатності держави та пропозиції до проекту Закону України «Про Державний бюджет на 2015 рік» за статтями, пов'язаними із гарантуванням національної безпеки та оборони України».

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом