НАК «Нафтогаз України» буде вносити передоплату за рахунком ВАТ «Газпрому» залежно від замовлених обсягів газу. Про це повідомляє Управління зв'язків з громадськістю НАК «Нафтогаз України».

У компанії підтвердили, що отримали рахунок від «Газпрому», за яким буде здійснюватися попередня оплата за російський газ.

«Обсяг та графік внесення передоплати залежить від того, в якому об'ємі і коли «Нафтогаз» замовлятиме газ у «Газпрому», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в ніч на 31 жовтня у Брюсселі були підписані базові умови постачання російського газу Україні в листопаді-березні та умови реструктуризації наявної заборгованості, оформлені в тристоронньому протоколі.

Так, «Нафтогаз України» протягом листопада-грудня 2014 року має знайти і переказати на рахунки «Газпрому» $4,6 млрд для оплати заборгованості за раніше поставлений газ і закупівлю ще 4 млрд куб. метрів.

НАК «Нафтогаз України» перерахував ВАТ «Газпром» 1,45 мільярда доларів США як оплату за поставлені і неоплачені раніше обсяги газу.

7 листопада міністр енергетики Олександр Новак заявив, що російська сторона найближчими днями чекає передоплати за листопад від «Нафтогазу України».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето
1225 грн.