Позачергові вибори в парламент України завдали Президенту Петру Порошенку відразу дві поразки: він не тільки не отримав більше влади, але і не випустив «соціальний пар» після Майдану. Про це, як передає кореспондент Forum'у, на прес-конференції заявив керівник центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов.

«Цілком можливо, що Президент сьогодні вже шкодує про рішення розпустити парламент попереднього скликання. Тому що тепер, завдяки новим виборів, поруч з ним на одному полі будуть грати двоє дуже сильних лідерів, з якими доведеться рахуватися», - заявив експерт.

За його словами, між лідерами фракцій, які складуть майбутню парламентську коаліцію, неминуче виникне боротьба за лідерство, з прицілом на майбутні президентські вибори. «Боюся, що коаліція в парламенті дуже скоро стане джерелом турбулентності для всієї країни», - висловив побоювання політолог.

Як раніше повідомляв ForUm, 26 жовтня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори.

Явка виборців у всіх 198 округах склала 52,42%.

Заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що Верховна Рада восьмого скликання обрана і буде легітимною.

Згідно з даними ЦВК, за результатами обробки 98,70% електронних протоколів, «Народний фронт» отримує 22,17% голосів, Блок Петра Порошенка - 21,81%, Об'єднання «Самопоміч» - 11,00%, «Опозиційний блок» - 9,37%, Радикальна партія Олега Ляшка - 7,44%, «Батьківщина» - 5,68%.

Віталій Виголов, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

еврозима
5842 грн.
53