Міський голова Харкова Геннадій Кернес готовий брати участь у наступних мерських виборах. Про це він заявив журналістам у середу.

«Я буду йти на вибори. Якщо ці вибори будуть навесні, якщо ці вибори будуть в жовтні, в листопаді - не має значення, коли вони будуть. Якщо я буду живий-здоровий, я піду на вибори», - сказав Кернес.

Він повідомив, що, як і раніше, залишається головою Харківської міської організації Партії регіонів, але при цьому не виключив, що піде на вибори як самовисуванець. Він також не виключив можливість створення нової регіональної політичної сили в майбутньому.

«Не виключаю, тому що у нас є вотум довіри», - сказав Кернес, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що, незважаючи на поранення в квітні, продовжує вести активний спосіб життя: проводить прийоми громадян як в мерії, так і на підприємствах, займається спортом і сподівається, що зможе знову ходити.

«Я зараз навчаюсь плавати... Я вірю в те, що я піду. Я доведу, що можна ходити і після таких важких поранень, які у мене були», - сказав Кернес.

Нагадаємо, у Харкові близько десятка мітингувальників намагалися прорвати оточення міліції, щоб потрапити на чергову сесію Харківської міської ради.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2925 грн.
44