Вантажні та пасажирські лінії Керченської поромної переправи, що кілька днів не працювала через шторм у ніч на середу введено в роботу у штатному режимі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Єдиної транспортної дирекції.

«На 10:00 за московським часом вітер знизився до 10 м/с, погодні умови хороші. На Керченській переправі працюють пороми «Іонас», «Олімпіада», «Глюкофілоус», «Микола Аксененко» і «Крим». Пороми «Єйськ» і «Керченський 2» працюють на маршруті порт «Кавказ» - «Керченський морський рибний порт», - йдеться в повідомленні організації-оператора переправи.

За оперативними даними, в порту «Кавказ» очікують навантаження на судна 310 легкових автомобілів, у порту «Крим» - 50 легковиків. Своєї черги на вантажний лінії очікують в порту Новоросійськ - 310 вантажівок, у Керченському рибному порту - 460 машин.

Вантажні пороми «Севастополь» і «Новоросійськ» найближчим часом почнуть завантажуватися.

Вантажна і пасажирська лінії переправи були закриті 23 жовтня через посилення вітру. У вівторок погода почала поліпшуватися, і було вирішено зробити пробні рейси поромів малої місткості «Єйськ» і «Керченський-2», а також «Микола Аксененко» і «Глюкофілоус».

Всього за минулу добу на Керченській переправі перевезено 8817 пасажирів і 2256 транспортних засобів.

Нагадаємо, вантажна та пасажирська лінії Керченської поромної переправи не функціонували п'ять діб через штормове попередження.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом