Євросоюз збільшить до 1 млрд євро фінансову допомогу для боротьби з хворобою, викликаною вірусом Ебола. Про це заявив голова Євроради Херман Ван Ромпей.

«ЄС збільшить до 1 млрд євро фінансову допомогу для боротьби з вірусом Ебола в Західній Африці», - сказав він.

Раніше за підсумками першого дня саміту ЄС, голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу, котрий іде, оголосив про виділення Євросоюзом 24,4 млн євро на дослідження вакцини проти ХВВЕ, передає ТАСС.

«Дослідження будуть спрямовані на стримування епідемії і захист медичного персоналу, в першу чергу на розробку вакцини», - сказав він.

У четвер увечері лідери країн Євросоюзу призначили європейського координатора з питань боротьби з розповсюдженням ХВВЕ. Як повідомив голова Європейської ради Херман Ван Ромпей, на цю посаду призначено кіпріота Христоса Стіліандіса, який займе в новому складі Єврокомісії, що починає працювати з 1 листопада, пост єврокомісара з охорони здоров'я.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, кількість жертв спалаху вірусу Ебола в країнах Західної Африки вже перевищила 4,8 тис. осіб, майже 10 тис. заразилися. Найбільше смертельних випадків припадає на три країни - Ліберію, Сьєрра-Леоне і Гвінею. 23 жовтня перший випадок зараження вірусом Ебола був підтверджений в Малі.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

29