Президент РФ Володимир Путін закликає не допустити ревізії підсумків Другої світової війни та героїзації нацизму, висловивши стурбованість проявами неонацизму в Європі.

«На жаль, вакцина від нацистського вірусу, вироблена на Нюрнберзькому трибуналі, в деяких державах Європи втрачає силу. Наочне свідчення - відкриті прояви неонацизму, які стали повсякденною річчю в Латвії та інших країнах Прибалтики. Особливе занепокоєння у цьому плані викликає ситуація в Україні, де у лютому відбувся антиконституційний державний переворот, рушійною силою якого стали націоналісти та інші радикальні угруповання», - заявив Путін в інтерв'ю сербській газеті «Політика» напередодні візиту в Белград.

«Сьогодні наш спільний обов'язок - протидіяти героїзації нацизму. Твердо протистояти спробам ревізії підсумків Другої світової війни», - підкреслив Путін, повідомляє РІА «Новости».

Російський президент відвідає Белград 16 жовтня, де буде присутній на заходах з нагоди 70-річного ювілею визволення сербської столиці від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні і проведе переговори з президентом та прем'єром Сербії про політичну й економічну співпрацю.

Нагадаємо, 14 жовтня під будівлею Верховної Ради на площі Конституції у Києві агресивно налаштовані молоді люди влаштували бійку зі співробітниками міліції. Присутні з вимогою ухвалити законопроект про визнання Організації українських націоналістів та Української повстанської армії стороною, що воювала у Другій світовій війні за свободу і незалежність України, також закидали будівлю парламенту петардами та шумовими гранатами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2959 грн.
36