Компартія України пройде в парламент восьмого скликання, і це буде найяскравішим показником прозорості та демократичності виборів.

Про це в ході прес-конференції заявив кандидат політичних наук, директор Київського інституту мирних досліджень Андрій Мішин, повідомляє «ГолосUA».

Він нагадав, що у Львові Президент України дозволив собі сказати, що у новий парламент точно не пройде КПУ.«Але говорити про одну з демократичних партій Президент не повинен», - підкреслив Мішин.

Він уточнив, що як правило, коли говорять про те, що та чи інша партія не пройде, це лише консолідує електорат цієї політсили. І виборці КПУ проголосують за цю політсилу, знаючи, що вона йде на вибори - для цього Компартії навіть не потрібно вести активну виборчу кампанію.

Експерт зазначив, що, згідно з соціологічними тестами, на даний момент електоральне поле неоднорідне і досить агресивне.

«Будь-яка жорстка критика комуністів лише підвищує їхній рейтинг», - підкреслив Мішин.

Він зазначив, що проходження КПУ до парламенту восьмого скликання буде ознакою чесності і прозорості виборів.

Нагадаємо, згідно з даними Інституту досліджень регіонального розвитку України, КПУ на виборах набирає 5,6% голосів виборців і, відповідно, проходить у парламент.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

еврозима
3042 грн.
58