Міністр спорту Російської Федерації Віталій Мутко не виключив можливості застосування до Росії санкцій щодо проведення міжнародних змагань. Про це він заявив журналістам.

«Може бути все. Ми пам'ятаємо бойкоти Олімпіад. Все в цьому житті може бути. Але ми виходимо з того, що спорт повинен бути поза політикою», - сказав Мутко, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Так, Мутко прокоментував повідомлення в німецьких ЗМІ про те, що Європейський союз має намір позбавити Росію права проведення міжнародних спортивних змагань, зокрема, світової першості з футболу, етапу Гран-прі «Формули-1» в Сочі, а також чемпіонату світу з хокею 2016 року.

Нагадаємо, Євросоюз уже ввів заборону на організацію боргового фінансування для трьох найбільших оборонних концернів Росії - «Уралвагонзаводу», «Оборонпрому» і Об'єднаної авіабудівної корпорації (ОАК). Також США застосували санкції проти Росії, включивши туди «Сбербанк Росії», компанії «Газпром», «Лукойл», «Сургутнефтегаз», «Транснефть», «Газпром нефть», а також п'ять оборонних і високотехнологічних держкорпорацій.

16 вересня Канада ввела чергові санкції проти Росії.

Україна планує ввести санкції проти РФ в жовтні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2607 грн.