За даними міжвідомчого координаційного штабу, додому в райони проведення АТО повернулися 39 550 тис. жителів Донецької і Луганської областей.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій з посиланням на главу відомства Сергія Бочковського.

«Вперше за останні декілька днів спостерігається зменшення кількості переселених людей з районів проведення АТО. Мова йде про реверсне переміщення громадян - мешканці сходу України повертаються додому. Так, за минулу добу в місця постійного проживання повернулася 2281 особа, з яких значна частина саме в Донецьку область - 1863 особи. Всього, за даними міжвідомчого координаційного штабу, в рідні оселі вже повернулося 39 550 тис. осіб», - повідомив Бочковський.

За словами глави ДержНС, люди починають повертатися додому у зв'язку з поступовим відновленням інфраструктури зруйнованих міст.

«Найвищі показники реверсного переміщення зафіксовані з Києва - 23 тис. 404 людини, Харківської - 6021 людина, Одеської - 2720 осіб та Запорізької областей - 1475 осіб. Інші регіони мають дещо нижчі показники, проте повернення людей фіксується з кожної області України», - підкреслив Бочковський.

При цьому він зазначив, що ще є громадяни, які тимчасово залишають свої міста. Однак, за словами чиновника, це число з кожним днем зменшується.

«Якщо раніше ми фіксували за добу тисячі переміщених осіб, то за минулу добу з районів проведення АТО і тимчасово окупованої території АР Крим перемістилася тільки 391 особа, з яких 109 дітей і 94 інваліди. Всього станом на сьогодні ми маємо 268 тис. 520 переміщених осіб, що майже на три тисячі менше, ніж було 13 вересня - 271 тис. 614 людей», - резюмував глава ДержНС.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
3276 грн.