Концентрація українських військ в районі Дебальцеве викликає занепокоєння, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

«Ми знаємо, що у ополченців, та і у нас як у країни, яка засвідчила домовленість, досягнуту в Мінську 5 вересня, викликають серйозні занепокоєння повідомлення щодо концентрації важких озброєнь українських силовиків в районі Дебальцевого», - сказав він, повідомляє РИА «Новости».

«За всіма ознаками можна зробити висновок, що готується якесь ударне угруповання. Ми донесли цю заклопотаність, як це зробили й ополченці з Луганська і Донецька, до київської влади. Нас запевняють, що жодних планів щодо зриву перемир'я немає, але, як мовиться, запевнення перевіряються практикою. Будемо відстежувати ситуацію найуважнішим чином», - сказав він.

За словами Лаврова, Росія не зацікавлена в тому, щоб хто-небудь намагався перешкодити реалізації мінських домовленостей.

Як повідомляв ForUm, 5 вересня в Мінську на переговорах контактної групи між представниками України, самопроголошених ДНР і ЛНР з участю ОБСЄ підписано протокол про припинення вогню на Донбасі з 18.00 п'ятниці, 5 вересня.

У той же день Президент України Петро Порошенко віддав наказ начальникові Генерального штабу Збройних сил України припинити вогонь на Донбасі,починаючи з 18.00 5 вересня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом