За російсько-українським кордоном необхідно забезпечити надійний контроль, вважає генеральний секретар ООН Пан Гі Мун. З відповідною заявою він виступив на прес-конференції на острові Балі.

Генсек ООН заступився за свободу ЗМІ після публікації Києвом чорного списку журналістів.

Генсек ООН також висловив стурбованість ескалацією бойових дій між українською армією і ополченцями. На його думку, обстановка в районі кордону двох країн "залишається головною перешкодою для деескалації ситуації, оскільки зброя і важкі озброєння, за повідомленнями, продовжують безперешкодно проникати в Україну з Росії".

"Існує термінова необхідність забезпечення надійного контролю за кордоном між двома державами за допомогою міжнародного механізму перевірки, як обговорювалося на переговорах у Мінську", - сказав Пан Гі Мун, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Він також висловився за те, щоб намічені на 26 вересня позачергові вибори до Верховної ради України "відбулися по всій території України і стали фактором, що об'єднує і примиряє". Як вважає Пан Гі Мун, це дозволить жителям всієї країни відчути, що їх інтереси представлені в парламенті.

Нагадаємо, заступник Генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй Джеффрі Фелтман заявив, що, якщо інформація про введення військ Росії в Україну підтвердиться, це означатиме порушення міжнародного права.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/зима/осень
2709 грн.