До порядку денного саміту Європейського союзу, який запланований на 30 серпня, внесено питання про кризу в Україні у зв'язку з останніми подіями. Про це у четвер в Брюсселі повідомила Майя Косьянчич, представник глави європейської дипломатії Кетрін Ештон.

«Лідери ЄС у суботу збираються в Брюсселі, і криза в Україні буде на порядку денному саміту», - сказала вона.

Крім того, за словами Косьянчич, ситуацію в Україні обговорюватимуть міністри закордонних справ ЄС у рамках неформальної зустрічі в п'ятницю і суботу в Мілані.

«Ми дуже стурбовані останнім розвитком подій, включаючи повідомлення про те, що відбувається на місці. Ми повторюємо наш заклик до Росії негайно припинити ворожі дії на кордоні, які включають постачання зброї, обладнання і військового персоналу з Росії в Україну. Ми підтримуємо політичне розв'язання кризи, яка буде базуватися на повній повазі територіальної цілісності і суверенітету України», - наголосила Косьянчич, повідомляє «УНІАН».

Вона також нагадала, що в суботу в Брюсселі відбудеться зустріч Президента України Петра Порошенка з президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу і президентом Ради ЄС Германом Ван Ромпеєм.

Нагадаємо, Президент України Порошенко скликав засідання РНБО у зв'язку з військовим вторгненням Росії в Україну.

Сьогодні постійний представник України в Європейському союзі, посол Костянтин Єлісєєв закликав провести 30 серпня позачергове засідання Ради ЄС по Україні у зв'язку з «неприкритим військовим вторгненням Росії».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

40