Місія спостерігачів Організації з безпеки і співробітництва в Європі, яка знаходиться на російських пропускних пунктах «Гуково» і «Донецьк», констатує збільшення числа людей, що прибувають в Україну з Росії. Про це йдеться у звіті місії спостерігачів ОБСЄ за 27 серпня 2014 р.

«Вперше після прибуття місія відзначає в останні два дні більшу кількість тих, хто прибуває з Російської Федерації в Україну, ніж тих, хто в'їжджає в Російську Федерацію. Зміна тенденції супроводжувалася збільшенням руху через кордон в обох пропускних пунктах», - наголошується в звіті місії.

Спостерігачі ОБСЄ повідомляють, що якщо минулого тижня в пропускному пункті «Гуково» потік виїжджаючих з України в РФ людей був більший, то 25 і 26 серпня збільшилася кількість осіб, що в'їжджають в Україну з Росії, передає «РБК-Україна».

При цьому кількість людей, що перетинають пропускний пункт «Донецьк», в цілому більша, ніж тих, хто їде через «Гуково», проте в останні тижні він зменшився. У місії ОБСЄ пояснюють, що збільшення інтенсивності руху через кордон одночасно зі скороченням потоку людей пов'язане з щоденним перетином кордону людьми з України на кілька годин для отримання готівкових коштів і покупки продуктів, а також оновлення міграційних карток, термін дії яких закінчується після трьох місяців.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

55