Прокуратура Святошинського району Києва направила до суду обвинувальний акт стосовно двох чоловіків за незаконний збут зброї і вибухових речовин, у тому числі й членам незаконних збройних формувань на сході України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури в місті Києві.

Так, встановлено, що протягом восьми місяців злочинці займалися незаконним збутом зброї, поставляючи її членам незаконних збройних формувань на Донбасі, зокрема з метою зриву президентських виборів.

Чоловіків, яких підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), затримали у травні цього року.

«Під час обшуків у них було вилучено велику кількість зброї на загальну суму понад 700 тис. грн - вибухова речовина «ПЕП-500», десять пістолетів-кулеметів «Скорпіон», пістолети «ТТ» і нагани і більше 4000 патронів до вогнепальної зброї різних калібрів», - уточнили в прес-службі.

За результатами проведення підготовчого судового засідання складено обвинувальний акт, який призначено до судового розгляду.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

45