У Миколаєві з інтервалом в 15 хвилин в міліцію надійшло три повідомлення про замінування трьох військкоматів, повідомляє група зв'язків з громадськістю УМВС України в Миколаївській області.

Як зазначили правоохоронці, невідомі повідомили про замінування районних військових комісаріатів в Ленінському та Заводському районах міста, а також Миколаївського обласного військкомату.

«Після ретельного обстеження будівель і прилеглої території ніяких предметів або пристроїв, які могли б становити загрозу життю і здоров'ю громадян, не виявлено. Вживаються заходи зі встановлення осіб, які повідомили про замінування», - йдеться в повідомленні правоохоронців.

За вказаними фактами відкрито кримінальне провадження за ст. 259 КК України - «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу небезпеки громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності».

Як раніше повідомляв ForUm, 4 серпня до міськвідділів міліції Миколаєва надійшло два повідомлення про замінування військових комісаріатів Ленінського та Заводського районів.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
8293 грн.
158