Парламентські вибори призведуть до більшої анархії. Про це в коментарі кореспондентові Forum'у повідомив директор Центру євразійських досліджень Володимир Корнілов.

«Ті, хто затівають ці вибори, не знають історію, причому своїх земель. Поки ситуація в Україні розвивається за сценарієм лютневої та жовтневої революції 1917 року. Зауважте, лютневий переворот, липнева криза (коли в Росії сформували другий коаліційний уряд і більшовики опинилися під забороною) та призначення виборів в Установчі збори на жовтень-листопад. Все це було у Росії», - нагадав Корнілов.

Аналогічна ситуація, вважає політолог, відбувається і в Україні.

«В результаті за кілька місяців бійні, яку розв'язали тоді і зараз, настрій у суспільстві настільки радикалізувався, що через кілька місяців після мирної липневої кризи цю владу було зметено радикальними силами. Зараз все йде до того, що в результаті всього цього розброду і хитання в країні до жовтня суспільство волатиме до будь-якого диктатора. Ті, хто затіяв авантюру з Майданом і сходом, не розуміють, що вибори породять ще більшу анархію», - додав він.

 

Тетяна Григор'єва, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

278