У зв'язку з активним розгортанням бойових дій в зоні проведення АТО, неможливістю дістатися до місця призначення пошти, піклуючись про здоров'я і життя працівників «Укрпошти», тимчасово призупинено прийом поштових відправлень у деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє прес-служба «Укрпошти».

Зокрема, в Донецькій області відправлення призупинено до Амвросіївського, Старобешівського, Шахтарського, Ясинуватського районів, до міст Донецьк, Горлівка, Дебальцеве, Дзержинськ, Єнакієве, Кіровське, Макіївка, Сніжне, Торез, Харцизьк.

У Луганській області відправлення призупинено до Антрацитівського, Краснодонського, Лутугінського, Перевальського, Попаснянського, Свердловського, Слов'яносербського, Станично-Луганського районів, до міст Луганськ, Алчевськ, Брянка, Кіровськ, Красний Луч, Лисичанськ, Первомайськ, Ровеньки, Рубіжне, Сєверодонецьк, Стаханов.

В «Укрпошті» також наголошують, що протягом останнього тижня значно почастішали випадки незаконних зупинок, блокування, огляду й навіть обстрілу машин «Укрпошти» збройними угрупованнями.

Про час відновлення поштових відправлень буде повідомлено додатково.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

82