Тіла 282 загиблих, а також останки тіл евакуйовані з місця авіакатастрофи в Донецькій області, при цьому на місці трагедії нині працюють представники Державної служби з надзвичайних ситуацій та експерти Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Про це 22 липня повідомляє прес-служба Донецької обласної державної адміністрації.

«На майданчику продовжують роботу представники Державної служби з надзвичайних ситуацій України та експерти ОБСЄ. Скарг на перешкоджання роботі з боку представників ДНР на цей момент немає», - сказано в повідомленні.

Водночас, за інформацією Донецької ОДА, представникам Малайзії та Нідерландів протягом дня так і не вдалося відвідати місце трагедії з міркувань безпеки і відсутності прогресу у вирішенні цього питання з боку незаконних збройних формувань.

«Делегація малайзійських експертів перебуває в Донецьку, голландських - у Харкові», - зазначають в прес-службі.

Також підкреслюється, що Донецький обласний оперативний штаб з ліквідації наслідків катастрофи щодня мобілізує для роботи на майданчику до 200 співробітників ДСНС та до 600 цивільних службовців і волонтерів.

«Завдяки їхнім зусиллям досліджено 120 квадратних кілометрів території навколо епіцентру трагедії», - сказано в повідомленні.

Наступний етап операції з ліквідації наслідків катастрофи включатиме в себе збір уламків повітряного судна та їх подальше транспортування, зазначають в ОДА.

Також повідомляється, що в Харкові спільно з Харківською обласною державною адміністрацією створено пункт ідентифікації жертв.

«Очікується, що поїзд з тілами загиблих в авіакатастрофі прибуде туди цієї ночі», - підкреслюють у Донецькій обладміністрації.

Як раніше повідомляв ForUm, 17 липня на території України розбився «Боїнг-777» Malaysian Airlines, що летів рейсом MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур.

Лайнер упав в околицях села Грабове Шахтарського району Донецької області. На борту перебувало 283 пасажири та 15 членів екіпажу. Всі вони загинули.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
1637 грн.