Лідер Громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук, який бере участь в переговорному процесі з представниками східної України, прокоментував журналістам результати домовленостей у Донецьку.

«Сьогодні до мене звертаються представники як вітчизняних, так і зарубіжних ЗМІ з проханням дати інтерв'ю, прокоментувати хід переговорів на Донбасі. Я з розумінням ставлюся до того, що і журналісти, і прості громадяни України хочуть знати, як проходять переговори, які заходи щодо виходу з кризи розробляються. Але зараз я можу дати лише один коментар: «Україні потрібен мир»», - йдеться у зверненні політика, опублікованому на сайті «Українського вибору».

Медведчук упевнений, що альтернативи мирному вирішенню конфлікту немає. Він запевнив, що докладатиме всіх зусиль для стабілізації ситуації, відновлення миру та збереження територіальної цілісності України.

«Про необхідність мирного шляху вирішення конфлікту шляхом досягнення домовленості «Український вибір» заявляв ще на початку конфронтації. Сьогодні це стало можливим. Тому в інтересах України, в інтересах усіх громадян я вважаю за необхідне утриматися від коментарів, які неминуче нестимуть ті чи інші політичні оцінки. Я впевнений, що силою досягти миру неможливо - це шлях у нікуди», - підкреслив лідер «Українського вибору».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

36