Росія не визнає односторонньої демаркації українсько-російського кордону, заявив голова комітету з міжнародних справ Держдуми РФ Олексій Пушков у ході засідання нижньої палати російського парламенту.

«Останнє, що ми чули, - це намір провести односторонню демаркацію кордону. Треба сказати, що односторонньої демаркації кордону не буває. Якщо в Києві не в курсі, то для демаркації кордону завжди створюється змішана комісія, і дві сторони цим займаються, це взагалі є предметом окремої угоди між державами. Межа, проведена однією країною, є незаконною, невизнаною і не має ніякої юридичної сили. Тому одностороння демаркація кордону - це вихід на постійні прикордонні конфлікти з Росією. Можна припустити, що російська сторона цю демаркацію не визнає, хоча б тому, що такий спосіб суперечить усім нормам міжнародного права», - сказав Пушков, повідомляє «УНІАН».

Нагадаємо, 16 червня РНБО ухвалила рішення доручити уряду провести односторонню демаркацію українсько-російського державного кордону у зв'язку з наявними загрозами національній безпеці.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

74