МЗС України сподівається звільнити захоплених у Донецьку чотирьох представників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ найближчими днями. Про це сказав на прес-конференції в.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця.

«У нас є інформація про те, що ці четверо співробітників місії живі і здорові. Я не буду зараз інформувати про деталі переговорів, але ми ведемо переговори про те, яким чином їх можна буде випустити найближчим часом. У нас є надія, що це відбудеться найближчими днями», - сказав Дещиця, повідомляє «УНІАН».

Він нагадав, що для звільнення представників місії створено спеціальний штаб, до якого увійшли представники МВС, СБУ, МЗС, а також представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Як раніше повідомляв ForUm, увечері 26 травня спеціальна спостережна місія ОБСЄ втратила зв'язок з однією зі своїх команд, що перебувають у Донецькій області.

Директор Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс заявив, що членів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ утримує одна з проросійських груп.

Групу з чотирьох спостерігачів ОБСЄ, яка зникла два дні тому, затримали ополченці, стверджує «народний мер» Слов'янська В'ячеслав Пономарьов.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

29
Туфли осень-зима Everest