Кандидат у президенти України Володимир Коновалюк вважає, що серед мешканців України, Білорусі і Росії необхідно провести референдум про створення нової союзної держави - Союзу Вільних Суверенних Республік.

«Як це не боляче визнавати, але України, яку ми знаємо і любимо, більше немає. До цього призвели цинічні ігри наддержав на нашій землі, злочинні помилки, слабкість і бездіяльність сьогоднішньої влади», - написав політик на своїй сторінці у Facebook.

 
 
«Крим фактично втрачений, йде Південний Схід, нас усе глибше вплутують у братовбивчу громадянську війну. Олігархи вже готуються розпиляти Україну на питомі князівства, а те, що не зможуть захопити, продати частинами», - переконаний він.

На думку Коновалюка, якщо Україна не об'єднається з Росією і Білоруссю, її чекає югославський варіант розвитку подій, а це значить - тисячі загиблих, злидні та страждання мільйонів людей.

 
 
Об'єднання слов'янських народів, переконаний він, - єдиний вихід з непростої ситуації. «Загальна економіка, загальна відповідь на зовнішні виклики, єдина слов'янська нація. Три державні мови - українська, російська та білоруська зміцнять нашу єдність», - пише кандидат у президенти України.

Водночас політик підкреслює, що з колишнього СРСР Союз Вільних Суверенних Республік має взяти тільки найкраще.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2591 грн.
51