У Херсоні співробітники міліції розслідують факт зникнення виборчих бюлетенів з однієї із виборчих комісій, повідомляє СЗГ УМВС в Області.

До чергової частини Суворовського райвідділу міліції надійшло повідомлення від голови міської виборчої комісії у Херсоні з виборів мера. Чоловік розповів, що 15 травня в друкарні Херсона він отримав 97322 виборчі бюлетені, які передав на зберігання голові виборчої комісії Комсомольського району.

20 травня під час перерахунку бюлетенів виявлено нестачу 1 пакету із 379 бюлетенями, які надалі повинні надіслати на виборчу дільницю.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Суворовського райвідділу міліції. Під час огляду приміщення порушень режиму зберігання та опечатування на сейфі не виявлено.

До єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості кримінального провадження за ч.5 ст.158 Кримінального кодексу України «Фальсифікація виборчих документів, документів референдуму чи фальсифікація підсумків голосування, надання неправдивих відомостей до органів Державного реєстру виборців або фальсифікація відомостей Державного реєстру виборців».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
1851 грн.
29