8 травня в селі Гатному Київської області пройшли урочисті заходи, присвячені 69-й річниці з дня перемоги у Великій Вітчизняній війні. У заходах взяли участь кандидат на пост президента України Юрій Бойко, заступник міністра оборони України, ветерани Великої Вітчизняної війни, пошуковці археолого-пошукового об'єднання «Дніпро - Україна», жителі Київської та інших областей України.

На території Меморіалу загиблим воїнам села Гатного відбувся урочистий мітинг-молебень та перепоховання 45 бійців-червоноармійців, чиї останки були знайдені пошуковими загонами об'єднання «Дніпро - Україна». Імена десяти героїв вдалося встановити.

 
 
Виступаючи на урочистостях, Бойко привітав ветеранів та всіх жителів Київщини і України зі знаменною подією - Днем Перемоги. Він зазначив, що священний обов'язок кожного - пам'ятати уроки війни, зберігати пам'ять про тих, хто віддав своє життя за мир і свободу Батьківщини.

«Зараз як ніколи важливо, щоб в Україні був мир і спокій. Для цього ми повинні зробити все, щоб люди пам'ятали про війну, пам'ятали про тих, хто віддав своє життя за наше з вами щасливе і мирне майбутнє. Сьогоднішні заходи проходять у дуже складній ситуації в країні. Тому для нас особливо важливо всім об'єднатися, щоб не допустити повторення війни, не допустити втрат та загибелі людей», - сказав Бойко.

 
 
Він висловив подяку пошуковцям, які рік за роком проводять пошук загиблих героїв, роблять все можливе для їх упізнання та пошуку їхніх родичів.

«Пошуковці загону «Дніпро - Україна» та інших загонів роблять надзвичайно важливу для країни і всіх нас справу - знаходять, ідентифікують, ховають останки загиблих героїв і шукають їхніх родичів і передають їм особисті речі бійців. Адже поки не похований останній солдат, війна ще не закінчена. Тому ми будемо всіляко допомагати діяльності пошуковців», - зазначив Бойко.

«Бажаю всім ветеранам, усім жителям Київщини та України добра, здоров'я, щастя й мирного неба над головою. Зі святом вас, із Днем Перемоги», - сказав політик.

В урочистій обстановці особисті речі бійців, чиї імена вдалося встановити, були передані родичам загиблих з України та Росії. На згадку про загиблих героїв відслужили урочистий молебень, на їх честь пролунав військовий салют.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

212
Классические туфли мужские