Станом на ранок, 25 квітня, співробітники ПАТ «Краснодонвугілля», які працюють у першу зміну, змогли потрапити на свої робочі місця, повідомили в прес-службі підприємства.

«Відновлено видобуток на дев'яти із одинадцяти очисних вибоїв, які діють. Всього до виконання своїх посадових обов'язків стали понад 2100 осіб», - зазначили в ПАТ «Краснодонвугілля».

В адміністративній будівлі ПАТ тривають переговори між адміністрацією та ініціативною групою, передає «РБК-Україна».

У прес-службі наголосили, що знайдено порозуміння щодо 15 із 16-ти спірних питань. Крім того, всі сторони підтримали думку про неприпустимість блокування транспортного сполучення між шахтами. Компроміс щодо ключової вимоги - підвищення заробітної плати - поки не знайдено. Частина мітингувальників продовжує наполягати на збільшенні вдвічі, що повністю суперечить економічним реаліям.

На площі під об'єднанням підходять учасники протестної акції. Вони офіційно реєструються і збирають підписи за повернення старої редакції колективного договору. Настрій мітингувальників конструктивний, жорстко припиняються провокації, вандалізм і поява у нетверезому стані.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

134