Загострення соціальних проблем в Україні може бути використано Росією. Таке припущення Forum'у висловив народний депутат України Олесь Доній, коментуючи думку про те, що істотне подорожчання життя в Україні може призвести до чергових заворушень.

Нардеп нагадав, що внісши ініційовані урядом зміни до бюджету, парламент заморозив мінімальні зарплати і пенсії.

«Інфляція перевищила річні показники - завдано дуже сильного удару по незахищених і середніх верствах населення. Необхідна індексація. Не проводити владі запобіжні заходи - неправильно, нерозумно. Мене дивує, чому уряд в цьому плані не працює і звідки така недалекоглядність», - зазначив він.

Доній додав, що «українська влада повинна усвідомлювати, що по наростаючій хвиля соціального невдоволення може накластися на відверто диверсійні дії РФ».

«Думаю, що план Росії може полягати в тому, щоб дочекавшись саме загострення соціальних проблем, хоча б в частині областей України максимально довго продовжувати протистояння, провокуючи конфлікти. А протистояння робить неможливим проведення реформ в Україні. Невже влада цього не розуміє?» - цікавиться Доній.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

174