Між Україною і Кримом встановлено державний кордон, правила його перетинання починають діяти з 25 квітня, повідомив напередодні журналістам в.о. начальника Федеральної міграційної служби Росії по Республіці Крим Петро Ярош.

«З 25 квітня відкривається державний кордон, і найближчим часом буде визначено, де будуть встановлені пункти пропуску, як перетинати кордон, а також необхідність видачі міграційних карт», - сказав він, повідомляє РІА «Новости».

На сьогодні прикордонна служба республіки здійснює контроль на 27 пунктах пропуску. Ніяких обмежень щодо руху транспорту та постачання не вводиться. Водночас влада республіки обіцяє вже найближчим часом оприлюднити інформацію про правила проходження держкордону відповідно до законодавства РФ.

Нагадаємо, 16 березня в автономії пройшов референдум, за підсумками якого 17 березня Верховна рада Криму ухвалила постанову «Про незалежність Криму». Україна і світове співтовариство назвали неконституційним і нелегітимним цей референдум.

20 березня Держдума ухвалила федеральний конституційний закон про входження Криму до складу РФ й утворення в країні нових суб'єктів - Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189