22 квітня в Краснодоні після мітингу за федералізацію і проведення референдуму, який проходив на площі Леніна, близько 100 осіб спортивної статури перейшли до адміністративної будівлі ПАТ «Краснодонвугілля». Своїми гаслами ці люди провокували шахтарів, які поверталися після робочої зміни, закликали їх брати участь у мітингу.

О 18:00 під адмінбудівлею ПАТ зібралося кілька сотень людей. Протестувальники озвучили економічні і політичні вимоги. Учасники мітингу вимагали від керівників «Краснодонвугілля» офіційного дозволу на поїздки до будівлі обласного управління СБУ в Луганській області, а також надання автобусів для цих цілей. В той же час вони вимагали підвищити вдвічі заробітну плату і скасувати стандарти з охорони праці і техніки безпеки, які впроваджені на виробництві підприємства.

23 квітня станом на 14:00 під адміністративною будівлею ПАТ «Краснодонвугілля» триває мітинг. У ньому беруть участь близько 300 осіб - менше 3% від штатної чисельності співробітників. При цьому через блокування доріг і блокпостів переважна більшість співробітників структурних підрозділів не можуть дістатися до своїх робочих місць.

Генеральний директор «Краснодонвугілля» Олександр Ангеловський, керівники шахт та структурних підрозділів продовжують переговори з протестувальниками.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

605