Кабінет Міністрів України визначив міста, в яких реалізовуватиметься програма модернізації інфраструктури в рамках співпраці зі Світовим банком з питань поліпшення якості питної води та поводження з твердими побутовими відходами.

Про це, як передає кореспондент Forum'у, повідомив віце-прем'єр-міністр з питань регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Володимир Гройсман.

За його словами, уряд почав переговорний процес з СБ про надання Україні коштів на модернізацію інфраструктури.

«Кабмін ухвалив два рішення, які пов'язані між собою. Це проект розпорядження про переговорний процес зі Світовим банкам за двома проектами модернізації інфраструктури», - повідомив віце-прем'єр.

За його словами, йдеться про надання кредиту в розмірі 350 млн дол., який буде спрямований на вирішення питання водопостачання та якості питної води і поводження з твердими побутовими відходами.

Гройсман повідомив, що уряд затвердив 10 міст, які візьмуть участь в цій програмі.

«Щодо води - це Київ, Донецьк, Краматорськ, Кіровоград, Житомир, Тернопіль, Івано-Франківськ і Коломия, а щодо ТПВ - Харків», - сказав він.

«Тобто ми фактично затвердили їх як учасників програми, далі буде процес технічного опрацювання. На сьогодні ми вже знаємо, що відсоток за цим кредитом становитиме 0,7%», - резюмував віце-прем'єр.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

287