Із 25 загиблих учасників масових акцій 19 померло від вогнепальних поранень. Про це повідомила сьогодні на брифінгу в.о. начальника Департаменту охорони здоров'я КМДА Алла Арешкович.

За її інформацією, зафіксовано одну смерть від отруєння чадним газом, дві - від серцевого нападу, одну - від наїзду автомобіля, дві - від проникаючих колото-різаних ран.

Арешкович зазначила, що серед 25 загиблих - семеро правоохоронців.

Зараз у лікарнях, підпорядкованих департаменту, з вогнепальними пораненнями у важкому або вкрай важкому стані перебувають 35 учасників акцій.

Всього у важкому стані в лікарнях налічується 166 постраждалих унаслідок сутичок у центрі столиці.

Як повідомив на брифінгу заступник голови КМДА Віктор Корж, медична допомога станом на ранок 19 лютого була надана 351 учаснику масових акцій, з них 241 госпіталізований.

Найбільше госпіталізованих знаходиться у 17-й лікарні - 53 особи, у 6-й лікарні - 74, в Олександрівській - 12 і в лікарні швидкої допомоги - 62.

Як запевнив Корж, медичних препаратів зараз вистачає для надання необхідної допомоги.

Також, за його словами, вистачає препаратів крові.

При цьому він повідомив, що постраждалі продовжують надходити. Зараз у центрі міста чергує 20 карет швидкої невідкладної допомоги, повідомляє «УНІАН».

«Це кількість, яка забезпечує надання допомоги постраждалим, раніше було до 40 машин», - зазначив він.

За його словами, через пошкодження у період активних протистоянь у центрі міста знаходиться в неексплуатаційному стані одна машина швидкої допомоги. Всього автопарк медслужб налічує 373 авто, зазначив він.

Також Корж повідомив, що серед постраждалих є троє неповнолітніх, яким менше 17 років. Серед померлих неповнолітніх немає.

За даними Коржа, постраждали чотири журналісти, з яких один був поранений у легені, це журналіст «Вістей».

Нагадаємо, 18 лютого Верховна Рада не зареєструвала постанову про повернення Конституції у редакції 2004 року, на чому наполягала опозиція. Після цього у Києві поновилися вуличні заворушення. Їх жертвами у ніч на середу стали не менше 25 осіб.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

129