Сьогодні на міжнародній виставці «Зелений тиждень» у Берліні відкрився Український стенд.

На ньому близько 100 провідних аграрних підприємств представили свою найкращу продукцію. Так, відвідувачі одного з найбільших сільськогосподарських виставок у світі зможуть ознайомитися з українською м'ясо-молочною продукцією, кондитерськими виробами, лікеро-горілчаними виробами, продукцією виноробної, борошномельної і пивобезалкогольної галузей. Також на виставці представлені вироби народних майстрів. Крім того, всі бажаючі можуть взяти участь у майстер-класах.


«Це майданчик для зустрічей керівників аграрних відомств практично з усіх країн світу. Також цей захід важливий для виробників. І Україна, яка є одним з найбільших виробників сільгосппродукції у світі, заслужено бере участь у цій виставці. Звичайно, складно уявити всі продукти, які виробляються в Україні. Тому цього року ми зробили акцент не на кількості, а на якості і напрямах. Але ми хотіли, щоб відвідувачі виставки змогли побачити різноманіття української аграрної продукції. Тому я сподіваюся, що на нашій експозиції відвідувачі побачать потенціал нашої держави», - зазначив заступник міністра аграрної політики і продовольства Олександр Сень.
 

Крім аграрної продукції на виставці представлені твори народних майстрів, зокрема, одяг, посуд, елементи побуту. Також на головній сцені стенду відбудеться показ українського етнічного одягу. Всі бажаючі зможуть взяти участь у майстер-класах. Також відвідувачі можуть спробувати українську кухню в національному ресторані, який працює на території виставки.

Експозицію українського стенду оглянув Федеральний міністр продовольства, сільського господарства і захисту прав споживачів Німеччини д-р Ганс-Петер Фрідріх.

Нагадаємо, сільськогосподарська виставка «Зелений тиждень», яка щорічно проходить в Берліні, є однією з найбільших у світі. У 2013 році до виставки долучилися понад 1600 учасників з майже 70 країн світу. У свою чергу, міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк відмітив важливість участі в такому заході. Адже виставка дає можливість показати досягнення і потенціал України як одного з лідерів на світовому продовольчому ринку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

203