Київське «Динамо» вийшло у 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА сезону 2013-2014 років.

У четвер на НСК «Олімпійський» підопічні Олега Блохіна обіграли з рахунком 3:1 віденський «Рапід», повідомляється на офіційному сайті команди.

Гості відкрили рахунок в матчі на шостій хвилині зусиллями Терренса Бойда. На 22-й хвилині столична команда відігралася після голу Джермейна Ленса. Через шість хвилин Олег Гусєв вивів «Динамо» вперед. А переможну крапку в цьому матчі на 70-й хвилині поставив португалець Мігель Велозу.

У ще одному матчі групи G бельгійський «Генк» обіграв на виїзді швейцарський «Тун» з рахунком 1:0.

«Генк» виграв групу з 14 набраними очками, «Динамо» завершило груповий турнір на другому місці з 10 очками, в активі «Рапіда» - 6 очок, «Тун» набрав 3 пункти.