Ніч на території, зайнятій мітингувальниками в центрі Києва, пройшла спокійно.

На Майдані Незалежності на сцені в головному таборі прихильників євроінтеграції всю ніч тривав концерт, виступали різні українські виконавці, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Станом на 7.30 біля сцени перебувало кілька десятків осіб, основна маса мітингуючих ночувала в наметах, в Будинку профспілок, в будівлі Київської міськадміністрації, Жовтневому палаці, а також патрулювала барикади, встановлені на декількох вулицях в урядовому кварталі.

Люди чергували біля барикад, змінюючи один одного. Найбільш серйозні форпости встановлені на вулиці Грушевського біля Верховної Ради з боку ст. м. «Арсенальна», дорогу перегороджує самоскид і кілька автомобілів. Крім того, на вулиці Лютеранській біля Адміністрації Президента розгорнули навіть колючий дріт.

Крім встановлених в неділю ввечері барикад, ще одна до ранку понеділка з'явилася на вулиці Хрещатик біля будівлі київського ЦУМу.

Зараз у Києві інтенсивний снігопад, вітряно.

Як раніше повідомляв ForUm, після того, як в ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності відбулися зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками, 1 грудня десятки тисяч українців вийшли на вулиці столиці з протестом.

В той же день невідомі здійснили спробу штурму Адміністрації Президента.

Також мітингувальники захопили будівлю КМДА та Будинку профспілок.

8 грудня опозиційні лідери запропонували мітингувальникам зайняти весь урядовий квартал. Активісти заблокували вулиці в центральній частині Києва, встановивши там свої намети.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

169