Прем'єр-міністр Хорватії Зоран Міланович відклав візит в Україну через неузгодженість часу проведення двосторонніх зустрічей у Києві. Про це повідомили у прес-службі прем'єра Хорватії.

«Прем'єр-міністр Хорватії Зоран Міланович відклав свій візит в Україну через те, що не вдалося успішно скорегувати і скоординувати час проведення двосторонніх зустрічей», - йдеться у коментарі прес-служби прем'єра.

У прес-службі також зазначили, що візит відкладено, а не скасовано , проте нові терміни візиту поки не визначені, повідомляє «УНІАН».

«Коли він (Зоран Міланович. - Ред.) зможе побувати у вашій країні, поки не визначено», - йдеться у коментарі.

Разом з тим, за інформацією прес-секретаря прем'єр-міністра України Миколи Азарова Віталія Лук'яненка, візит глави уряду Хорватії не був підтверджений, і в понеділок ввечері була отримана інформація, що делегацію Хорватії очолить віце-прем'єр-міністр.

Як раніше повідомляв ForUm, вчора, 4 листопада, прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що сьогодні, 5 листопада, він має намір підписати з головою уряду Хорватії Зораном Мілановичем меморандум про створення Адріатичного газового коридору, який буде з'єднувати Україну, Угорщину та Хорватію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

135