Заступник голови ЦВК Андрій Магера називає «печерними технологіями» висунення так званих двійників з метою відібрати голоси у прохідних кандидатів у народні депутати на повторні вибори у п'яти проблемних округах.

Про це він заявив сьогодні у коментарі журналістам після чергового засідання ЦВК, на якому були зареєстровані ще 48 кандидатів у народні депутати.

«Я, чесно кажучи, трохи розчарований такими чорними технологіями, спрямованими на недопуск, скажімо, до перемоги тих чи інших кандидатів в одномандатних виборчих округах. З однієї простої причини розчарований - це технології печерного століття. І всі попередні вибори показали, що ця технологія не спрацьовує», - сказав він, пояснивши, що у результаті застосування такої виборчої технології реально відбирається дуже мало голосів у основного кандидата.

У той же час він висловив переконаність , що український виборець розумний і він розбереться, хто є хто, тобто хто є реальним кандидатом, передає «УНІАН».

Магера нагадав, що у бюлетені свого кандидата виборець знайде не тільки за прізвищем, іменем та по батькові, датою народження, але і за суб'єктом висунення цього кандидата.

У той же час заступник голови ЦВК висловив сподівання, що певна кількість кандидатів у ході передвиборчої агітації зрозуміє безперспективність своєї подальшої участі у перегонах і зніме свою кандидатуру.

Крім того, як зазначив Магера, процес реєстрації кандидатів не завершився і триватиме до 14 листопада. Тому їхня кількість збільшиться, але наскільки, йому прогнозувати в даний час важко.

Нагадаємо, станом на сьогоднішній день Центральна виборча комісія України зареєструвала вже 141 кандидата у народні депутати на повторні вибори у п'яти проблемних округах 15 грудня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

543