Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін вважає, що територія Харківської області закрита для ідеології ВО «Свобода».

Таким чином під час сесії Харківської обласної ради Добкін прокоментував блог народного депутата від ВО «Свобода» Ірини Фаріон, у якому вона критично відгукнулася про деяких учасників парламентських слухань на тему «Доступність і якість загальної середньої освіти: стан та шляхи поліпшення», які пройшли вчора, 23 жовтня.

«Я хочу цих націонал-рагулів (ВО «Свобода». - Ред.) попередити: територія Харківської області для вас закрита раз і назавжди. Сунетеся сюди з вашими законами, правилами, статутами, будете зачіпати наших вчителів, будете ображати наших ветеранів, будете намагатися зіпсувати наших дітей, я вас попереджаю через ваших представників у цьому залі, ми вам ваші портрети Шухевичів і Бандер засунемо у ті місця вашого тіла, де їм буде комфортніше, ніж на харківських стадіонах і на вулицях. Тільки не забудьте їх попередньо скрутити у трубочку», - зазначив Добкін з трибуни під оплески депутатів облради, повідомляє «УНІАН».

Він також висловив переконаність, що ідеологія ВО «Свобода» буде чужою і у Європейському Союзі.

Нагадаємо, 23 жовтня Добкін під час парламентських слухань щодо доступності та якості загальної середньої освіти критично висловився на адресу опозиції. Після завершення свого виступу Добкін сказав російською мовою: «Мені було все зрозуміло у виступі міністра освіти і науки ( Дмитра Табачника. - Ред.). І абсолютно незрозуміло, про що сьогодні говорив голова профільного комітету Верховної Ради (Лілія Гриневич. - Ред.)».

На це народний депутат від ВО «Свобода» Ірина Фаріон закликала Добкіна виступати українською мовою. Добкін відповів, що «замість критики і гасел краще б представники опозиції об'єднали свої зусилля і побудували хоч один теплий туалет у сільській школі».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

469