Капітальний ремонт 9 підземних пішохідних переходів на проспекті Перемоги у Києві буде завершено до кінця року, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Згідно з повідомленням, на сьогоднішній день вже укладено три шари асфальтобетонного покриття проїзної частини на відрізку від кемпінгу «Пролісок» до Святошинського шляхопроводу загальною площею 105 тис. кв. м.

Крім того, встановлено 3 км бар'єрного огородження і нанесена дорожня розмітка. На цьому ж відрізку зараз завершуються роботи з облаштування тротуарів та велосипедних доріжок, наноситься відповідна розмітка.

«До кінця року завершиться капітальний ремонт 9 підземних пішохідних переходів, розташованих на проспекті, з 17 запланованих», - повідомили в КК «Київавтодор».

Продовжується реконструкція шляхопроводу на перетині просп. Перемоги і Академіка Палладіна. «Зараз там здійснюється ремонт нижньої частини шляхопроводу», - уточнили в КМДА.

Всього в рамках реконструкції проспекту передбачається заміна асфальтобетонного покриття проїзної частини на площі 405 тис. кв. м, а також 150 тис. кв. м тротуарів.

Загальна вартість будівельних робіт складає близько 440 млн грн. «За умови стабільного фінансування реконструкцію об'єкту планується завершити до грудня 2014 року», - йдеться в повідомленні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

130