Уряд подав на розгляд до Верховної Ради майже 200 законопроектів. Про це повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 4 вересня, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів України.

Прем'єр визначив два головні питання, життєво важливі для країни, які чекають на розгляд Верховної Ради: законопроекти, необхідні для підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом, і держбюджет на 2014 рік.

«Уряд і Верховна Рада повинні зробити законами ті норми, які необхідні для підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Зовсім короткий час відділяє нас від саміту у Вільнюсі, тому нічого не може бути відкладено, тим більше - потонути в безплідних дискусіях», - сказав він.

За словами Азарова, нагальними є законопроекти, пов'язані з удосконаленням виборчого законодавства, реформуванням виборчої системи, правосуддя та правоохоронних органів, а також законопроекти, спрямовані на боротьбу з корупцією і поліпшення бізнес-клімату в нашій країні.

«Частина таких законопроектів вже узгоджена з відповідними європейськими інститутам, і після остаточного опрацювання буде внесена до Верховної Ради, переконаний, прийнята парламентом у вересні жовтні» , - зазначив прем'єр-міністр.

Серед проектів, поданих урядом, прем'єр особливо виділив ті, які спрямовані на підтримку вітчизняного виробництва та стимулювання економічної активності.

«На наше переконання, важливим для розвитку економіки України є продовження перетворень, спрямованих на подальшу дерегуляцію підприємницької діяльності та поліпшення інвестиційного клімату», - сказав він.

Також серед першочергових завдань для поліпшення підприємницького клімату є прийняття внесеного Президентом України законопроекту, яким пропонується скасувати 78 документів дозвільного характеру.

Крім того, проекти КМУ стосуються спрощення підприємницької діяльності, захисту прав інвесторів. «Хочу особливо підкреслити, що реальне поліпшення бізнес-клімату полягає не лише у створенні ліберальної, стимулюючої нормативної бази, але і в щоденній роботі всіх органів державної влади щодо практичної реалізації і неухильному виконанні законодавства», - зазначив Азаров. При цьому він додав, що персональну відповідальність за організацію цієї роботи несуть всі члени уряду.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

209
Классические туфли мужские