Уряд України зробить все необхідне для конструктивної роботи Верховної Ради нового скликання та підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, відкриваючи засідання уряду, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

«Глава держави своїм виступом у Верховній Раді чітко визначив завдання, які стоять перед урядом у співпраці з законодавчим органом. Від імені уряду я заявляю: ми зробимо все необхідне, щоб законодавча робота проходила конструктивно й ефективно», - сказав Азаров.

Саме тому, за його словами, кожен член уряду повинен підвищити вимоги до тих законопроектів, які готуються для розгляду ВР, і більше часу «присвятити особистій роботі з парламентаріями, роботі в комітетах і фракціях ВР».

«Кабінет Міністрів України відкритий до співпраці з парламентом щодо стабільного соціально-економічного розвитку країни. Плідна співпраця Президента, парламенту і уряду - це запорука стабільного економічного розвитку», - вважає прем'єр.

Також він нагадав, що в парламенті на поточній сесії знаходяться два важливі законопроекти.

«Уряд і парламент повинні зробити законними ті норми, які необхідні для підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Зовсім мало часу залишилося до саміту у Вільнюсі, тому нічого не повинно бути відкладено і тим більше потонути в безплідних дискусіях. Зокрема, нагальним є законопроект про поліпшення виборчого законодавства і формування виборчої системи, правосуддя та правоохоронних органів. А також законопроекти, спрямовані на боротьбу з корупцією, покращення бізнес-клімату нашої країни» , - стверджує він.

«Всі політичні сили , які складають більшість у парламенті, заявили про свою готовність виконати план з підготовки до підписання Угоди про асоціацію. Це їхня історична відповідальність», - додав прем'єр.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

152