Програма здешевлення вартості іпотечних кредитів (13/3) найкраще реалізується в Києві, Вінницькій, Сумській, Київській та Хмельницькій областях. Не видано жодного кредиту у Кіровоградській та Херсонській областях. В АР Крим видано лише 4 кредити.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник у Ялті, де сьогодні відбулася нарада з розгляду регіональних аспектів реалізації Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки під головуванням прем'єр-міністра України Миколи Азарова, повідомляє урядовий портал.

Міністр поінформував, що на цю програму передбачено державним бюджетом 300 млн гривень, за які планується здійснити компенсацію за іпотечними кредитами 4140 сім'ям. В даний час укладено 706 іпотечних договорів.

Темник повідомив, що за рішенням Міжвідомчої комісії станом на 1 липня 2013 року прийнято до участі в програмі 424 об'єкта, в яких громадяни можуть придбати 17209 квартир.

Нагадаємо, у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ сподіваються отримати додаткові 400 млн грн на будівництво доступного житла цього року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

190