В Україні з 1 липня об'єднають реєстрацію відкриття і закриття бізнесу. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу заявив міністр юстиції Олександр Лавринович.

«З 1 липня поточного року в Україні відбудуться організаційні зміни в питаннях реєстрації відкриття бізнесу і відповідно його закриття. Сьогодні у нас існує дворівнева система, де присутні суб'єкти, що здійснюють цю діяльність і ті суб'єкти, які визначають, як вона повинна здійснюватися... Ще торік було прийнято відповідні закони, і з 1 липня це буде єдина система, як вона працює у всій європейських країнах», - сказав Лавринович.

За його словами, перехід до цього об'єднання буде зручним для бізнесу.

«Ми забезпечимо це без зупинок, і в переважно це буде... в тих же місцях, де працюють сьогодні реєстратори. Переважна більшість цих приміщень буде використовуватися надалі реєстраційною службою. Станом на 24 червня в Україні 102,610 тис. суб'єктів підприємницької діяльності, з яких 23,6 тис. юридичні особи, а решта - фізичні особи-підприємці. Найбільша кількість юридичних осіб зареєстрована в Києві (6 тис. 628), а фізичних осіб-підприємців - у Донецькій обл. (6 тис. 953)», - повідомив міністр.

Також Лавринович додав, що з 581 реєстраційної служби 433 уже розміщені в приміщеннях міськвиконкомів та райдержадміністрацій, 111 служб працюють у приміщеннях реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України і 37 - в інших приміщеннях.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

266