Мінагрополітики підписало меморандум про взаєморозуміння з виробниками цукру і роздрібними мережами, щоб уникнути підвищення цін на цей продукт.

«Виробники цукру взяли на себе зобов'язання, що не допустять скорочення поставок у роздрібну мережу, а з представниками близько десяти відповідних мереж роздрібної торгівлі погоджено, що не підвищуватимуть ціну для споживачів», - зазначив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

Також, відповідно до положень меморандуму, сторони домовилися віддавати перевагу укладенню прямих договорів, а також гарантувати належну якість продукту, поставляти його і розраховуватися в обумовлені терміни.

Мінагрополітики, зі свого боку, пообіцяло залучати виробників та реалізаторів до підготовки урядових рішень, що регулюють ринок цукру.

Нагадаємо, що на початок червня запаси цукру в Україні склали 1,3 мільйона тонн. Внутрішня ж потреба з червня по серпень складе орієнтовно 458 тисяч тонн. Тому з урахуванням експорту на рівні 140 тисяч тонн, залишки цукру станом на кінець 2012/2013 маркетингового року, коли на ринок почне надходити цукор із сировини нового врожаю, складуть 886 тисяч тонн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

138
Классические туфли мужские