Президент Литви Даля Грібаускайте після представлення прем'єра Альгірдаса Буткявічюса підписала декрет про звільнення Біруте Весайте з посади міністра економіки, повідомила в середу BNS радник президента Дайва Ульбінайте.

«Було прийнято рішення, що міністр економіки допустила помилку. Ніяк не можна говорити про певні категоричні звинувачення на її адресу, що прозвучали в суспільстві, просто вона помилилася, не подумавши про політ на приватному літаку. Було прийнято остаточне рішення, що вона працює до понеділка наступного тижня», - сказав прем'єр в інтерв'ю Литовському радіо, повідомляє «Інтерфакс».

Міністр економіки Весайте з двома радниками минулого тижня літала на діловий форум до столиці Казахстану Астани на замовленому підприємством Arvi восьмимісному літаку бізнес-класу. Ціна польоту в обидві сторони становила 8100 літів або 2700 літів за одну людину. За даними фахівців цивільної авіації, чартерний політ літаком бізнес-класу в Астану і назад може коштувати близько 100 тисяч літів, політ однієї людини може коштувати близько 13 тисяч літів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189