Президент Литви Даля Грібаускайте після представлення прем'єра Альгірдаса Буткявічюса підписала декрет про звільнення Біруте Весайте з посади міністра економіки, повідомила в середу BNS радник президента Дайва Ульбінайте.

«Було прийнято рішення, що міністр економіки допустила помилку. Ніяк не можна говорити про певні категоричні звинувачення на її адресу, що прозвучали в суспільстві, просто вона помилилася, не подумавши про політ на приватному літаку. Було прийнято остаточне рішення, що вона працює до понеділка наступного тижня», - сказав прем'єр в інтерв'ю Литовському радіо, повідомляє «Інтерфакс».

Міністр економіки Весайте з двома радниками минулого тижня літала на діловий форум до столиці Казахстану Астани на замовленому підприємством Arvi восьмимісному літаку бізнес-класу. Ціна польоту в обидві сторони становила 8100 літів або 2700 літів за одну людину. За даними фахівців цивільної авіації, чартерний політ літаком бізнес-класу в Астану і назад може коштувати близько 100 тисяч літів, політ однієї людини може коштувати близько 13 тисяч літів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189
Туфли осень-зима Everest