КНДР погодилася з пропозицією Китаю про початок діалогу з усіма зацікавленими сторонами для врегулювання ситуації на Корейському півострові, повідомив північнокорейський спецпосланець Чхве Рен Хе, який перебуває з візитом у Китаї, повідомляє китайське агентство Сіньхуа.

Начальник головного політуправління Корейської народної армії Чхве Рен Хе у Пекіні зустрівся з членом ПК Політбюро ЦК Компартії Китаю Лю Юньшанем. У ході переговорів китайський партійний функціонер закликав, як можна швидше відновити шестисторонні переговори з денуклеаризації Корейського півострова.

Чхве Рен Хе зазначив, що КНДР згодна з позицією Китаю і готова почати діалог з відповідними сторонами. У «шістку» переговірників щодо північнокорейської ядерної програми входять Китай, Росія, Південна Корея, КНДР, Японія і США.

Ситуація навколо Північної Кореї помітно погіршилася за останні два місяці. На початку квітня з'явилися припущення про те, що Північна Корея може здійснити тестовий пуск балістичної ракети і провести четверті ядерні випробування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

164