Україна планує у 2013 році імпортувати 27,3 млрд куб.м природного газу.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів «Про затвердження прогнозного балансу надходження та розподілу природного газу на 2013 рік» від 29 квітня №327-р, оприлюдненим у четвер, надходження газу в поточному році від ВАТ «Газпром» (РФ) складуть 18 млрд куб.м, від Ostchem (Кіпр) бізнесмена Дмитра Фірташа - 8 млрд куб.м, від RWE Supply&Trading GmbH (Німеччина) - 1,3 млрд куб.м, передає «УНІАН».

Також у документі сказано, що у 2013 році видобуток природного газу заплановано в обсязі 22,049 млрд куб.м. Загальний баланс газу на 2013 рік становить 60,06 млрд куб.м.

Як раніше повідомляв ForUm, 30 березня глава «Газпрому» Олексій Міллер заявив, що схеми, організовувані Україною щодо отримання газу в Європі, нагадують шахрайські.

Європейський комісар з питань енергетики Гюнтер Оттінгер заявляє про повну законність реверсних поставок газу із Європейського Союзу в Україну.

28 березня прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив про те, що Україна почала реверсні поставки газу із Європи через територію Угорщини, а 15 травня - тестовий імпорт газу зі Словаччини.

Нагадаємо, з початку року Україна вже імпортувала з Німеччини 123 мільйони кубів газу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

668