Найкориснішим для здоров'я овочем, в якому містяться практично всі необхідні людському організму вітаміни та мікроелементи, американські дієтологи назвали цвітну капусту.

Крім того, експерти зазначили, що цей овоч чудово засвоюється організмом. У 50 г цвітної капусти, за словами дієтологів, знаходиться денна норма одного з найпотужніших антиоксидантів - вітаміну С. В овочі також є багато вітаміну А, необхідного для здоров'я зору і шкіри. Вітаміни групи В, що містяться в капусті, зміцнюють серцево-судинну систему організму, а також нервову систему.

У цвітній капусті присутні магній і залізо, і багато мінералів. До того ж овоч містить яблучну і лимонну кислоти.

Фахівці рекомендують вживати цвітну капусту при захворюваннях кишечника, печінки, жовчного міхура, також він буде корисний і при ожирінні. Такий різновид капусти зміцнює судини і виводить холестерин, що є чудовою профілактикою таких серйозних захворювань, як серцевий напад, інсульт та інфаркт.

На думку експертів, цвітна капуста особливо корисна для раціону дітей, зокрема при будь-яких проблемах, пов'язаних з функціонуванням товстого кишечника.

Дієтологи заявили також, що цвітна капуста, крім усього іншого, відрізняється високим рівнем вмісту корисного рослинного білка, що є найважливішим будівельним матеріалом для організму, що стрімко зростає.

За матеріалами: Globalscience.ru,
 


 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

304