Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову забезпечити прискорення доопрацювання законопроекту про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ, повідомили ForUm'у в прес-службі Глави держави.

«Доручаю забезпечити прискорення доопрацювання за участю Національної спілки журналістів України, професійних об'єднань, трудових колективів редакцій проекту закону України про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації та подати його Президентові для внесення на розгляд Верховної Ради України як невідкладний», - сказано в документі.

У дорученні Президента наголошується, що відповідний законопроект розробляється з метою виконання зобов'язань України перед Парламентською Асамблеєю Ради Європи щодо роздержавлення друкованих засобів масової інформації, заснованих органами державної влади, органами місцевого самоврядування, а також для подальшого впровадження європейських стандартів у цій сфері.

Янукович розпорядився подати цей документ до 5 квітня.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович заявив, що процес роздержавлення друкованих ЗМІ в Україні буде проходити відповідно до її зобов'язань перед Парламентською Асамблеєю Ради Європи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

516