Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Міністерству соціальної політики розробити пропозиції щодо збільшення допомоги для дітей-сиріт. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив, відкриваючи засідання уряду в середу.

«На минулому засіданні уряду Президент України проголосив нові ініціативи, спрямовані на соціальний захист дітей. У першу чергу повинна збільшитися державна підтримка найбільш вразливих категорій наших маленьких співгромадян: дітей з особливими потребами, дітей-сиріт і родин, які виховують таких дітей. Для поетапної реалізації нових ініціатив Президента України доручаю Міністерству соціальної політики протягом місяця підготувати і внести на розгляд уряду пропозиції щодо суттєвого збільшення допомоги для дітей-сиріт та малозабезпечених сімей до кінця 2013 року і на 2014 рік. Ретельно прорахуйте всі фінансові можливості і необхідні ресурси. Нам потрібно буде їх врахувати у змінах до державного бюджету за підсумками першого кварталу», - сказав Азаров.

Також він нагадав, що державна соціальна допомога дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються під опікою, а також у прийомній сім'ї, дитячому будинку сімейного типу вже збільшено з 1 січня 2013 року: на дитину до 6 років - до 1944 грн , на дитину від 6 до 18 років - до 2420 грн.

«Президент України поставив завдання повернути спортивні майданчики, спортзали в кожен навчальний заклад. Я переконаний, що це завдання можна виконати протягом поточного року. Якщо ретельно підготувати його виконання і сконцентрувати ресурси. Тому доручаю Мінрегіону, Міністерству молоді та спорту разом з Міносвіти і регіональними адміністраціями протягом місяця провести інвентаризацію навчальних закладів, де немає спортивних споруд і скласти програму будівництва або реконструкції та відновлення, і визначити ресурси для її виконання. Ми цю програму розглянемо на засіданні уряду», - додав прем'єр.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович закликав припинити знищувати спортивні майданчики.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

311
Туфли осень-зима Everest