Слідчий відділ Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області почав досудове розслідування у кримінальному провадженні за повідомленням про присвоєння бюджетних коштів в особливо великих розмірах при добудові об'єктів інфраструктури Дністровської гідроакумулюючої електростанції. Про це йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

Співробітники УСБУ викрили факт незаконного привласнення у 2009 році коштів замовника будівництва ДГАЕС - ПАТ «Укргідроенерго».

«Шляхом завищення вартості матеріалів і робіт з монтажу охоронної огорожі території одного з об'єктів гідрокомплексу посадові особи приватних фірм, що виконували будівельно-монтажні роботи за договором підряду, протиправно отримали 640 тис. гривень», - йдеться в повідомленні.

Інформація про кримінальне правопорушення внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань попередньої кваліфікації за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

За визначенням обласної прокуратури матеріали кримінального провадження направлені до Слідчого управління УМВС України в Чернівецькій області для подальшого розслідування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

229